Jeton 1742, Munzmeister pfennig v.J.B.Hecht in Zellerfeld 1739-1763, Gehelmd wapen/Fortuna met hoorn van Overvloed waaruit munten vallen, AE28mm., Neum.31746, prachtig; Nurnberg, Jeton z.j.(17e eeuw), vz. DUX VENET ET DVEIS/leeuw van Sint Marcus met opengeslagen boek met tekst, zeer fraai