15e eeuwse Rekenpenningen, geïnspireerd op munten, Heilige staand onder Gotisch baldakijn, ter weerszijden 2 lelies, Lam Gods met vaandel, schild met gaande leeuw, kz. bij allen lelienkruis, zeldzaam, ruim fraai/bijna zeer fraai, bijgevoegd 3 diversen ex., in map