Rekenpenningen z.j.(2e helft 15e eeuw), Frankrijk, 1HS/Lelienkruis(2 stuks); Doornik, 2 cirkels met bloem/Lelienkruis; 16e eeuw, Leeuw van Sint Marcus;/Rijksappel en met mijter, ruim fraai/zeer fraai, in map