Rekenpenningen(15e-16e eeuw, THEOS./Bourg. Kruis, Gulden Vlies 'Ken U zelven en oordeel niemand' v.Mier.I.p.386.IV, zeer fraai, navolging Tourse groot in brons(2ex.) met kroon en kruis, in vierpas, zeer fraai, in map