1753, Leeuwarden, vroedschapspenning door A.Andeles, vooraanzicht van het stadhuis met in de afsnede Elect:Magistr/annua, kz. gezicht op de stadswallen en stad, daarboven stadswapen. De laatste 2 cijfers van het jaartal met de hand aangebracht, vL.651, goud, 30mm., prachtig, uiterst zeldzaam!!