CAERTE OFT LISTE, Geldwisselaarsboek uit het 1e kwart van de 17e Eeuw voor muntmeesters en gezworen wisselaars, interessant overzicht van de meest voorkomende munten die in de Nederlanden voor konden voorkomen. Afgebeeld hun herkomst en waarde. Twee afbeeldingen uitgeknipt en een bladzijde sterk beschadigd, hoog model, in leer gebonden, bevattende 240 blz., rug sterk beschadigd, uiterst zeldzaam, een "must have" voor elke numismatische bibliotheek!!