Vz: Geharnaste ridder, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechter het provinciewapen aan een lint voor zich staande houdend; gesplitst jaartal ter weerszijden van het wapenschild MO.ARG.PRO.CON - FOE.BELG.TRAN Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR. jaartal, Delm.856, CNM.2.38.63, ruim zeer fraai