Kavel 215

Provinciaal - Zeeland
Kavel 215
Halve Zeeuwse of halve gehelmde rijksdaalder of halve prinsendaalder 1591, Vz: Provinciewapen, gedekt door een gekroonde helm met cimier en lambrekijns MO.NO.ARG.COMITATVS.ZEL. mt burcht. Kz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd borstbeeld met een geschouderd zwaard in de rechterhand* VIGILATE.DEO.CONF - IDENTE - S. jaartal, Delm.936, CNM.2.49.46, ca. zeer fraai
Opbrengst: € 0