Snaphaanschelling van 6 stuiver, Vz: Provinciewapen, geplaatst op een weelderig versierd lang gelelied kruis MONE - NOVA - DONII - TRAI Kz: Ridder in middeleeuwse toernooi-uitrusting met een geheven zwaard in de rechterhand, gezeten op een naar links galopperend paard,verkort jaartal in de afsnede CON - COR.RES.PARVAE.CRES. - mt stadswapen, Delm.799, CNM.2.43.128, ca. zeer fraai