Achtste stuiver of duit 1702, Vz: Gekroond en met bladornamenten versierd provinciewapen Kz: In vier regels: mt leeuw tussen bladornamenten / FRISIA / jaartal tussen rozetten / rozet tussen bladornamenten, PW.6009, CNM.2.16.145, prachtig/fdc