Vz: Geharnaste ridder zonder pluim op de helm, kijkend over zijn linkerschouder, de linkerhand aan het gevest van zijn zwaard en met de rechterhand een schild met een klimmende leeuw aan een lint voor zich staande houdend MO.ARG.CIV.IMP - BELG.CAMPEN Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR door mmt ridder gesplitst jaartal, Delm.862, CNM.2.30.41, bijna zeer fraai