1596, Dordrecht, geveinsde Vrede, SIMVLATA PAX CVM SPLENDET FRANGITVR, NON CVRAS PONO QVIETIS CIC IC XCVI, bijgevoegd: 15-96 PERFER ET OBDVRA ANNO DNI, G POVR LES EST D VTRECHT, Dugn.3391 en 3397, ruim zeer fraai/prachtig