Op het Ontzet, vz. Alkmaar als Krijsman op stormbrug tussen altaar en wapentrofee, kz. diverse symbolen op een altaar met stadswapen waaronder liggende leeuwen, tussen Mercurius en Victoria, AR 32mm., van Loon p.168, prachtig(11.93gr.)