op de Vrede van Utrecht, vz. stadsgezicht met zittende Minerva, kz. de vrede met grote hoorn des overvloeds tussen Mars en spelende kinderen, in afsnede SPQS onder engelenkopje, AR27mm., zeer fraai/prachtig(6.68gr.)