Kavel 607

Historie Penningen
Kavel 607
Vroedschapspenning, 's Hertogenbosch, 1729,

op het eeuwfeest van de stad aan Frederik Hendrik, vz. stadsaanzicht van de zuid of Vughterzijde met op de voorgrond mercuriusstaf en trompet, IUBILATE DEO SYLVA DUCIS, in afsnede Reductae Urbis Ano Cmo, kz. wildemannen met wapen van de stad, daarboven de wapens van Prins van Oranje en de Staten, AR32mm., bijna prachtig(12.95gr.)

Opbrengst: € 65