Op den kroningsfeesten Willem III, door Drapentier, vz. wapenschild gedragen door leeuwen onder palmboom waarachter gezicht op Maas en Rotterdam, kz. feestelijke bijeenkomst bij standbeeld Erasmus, zilver 32mm., van Loon III.420, fraai/zeer fraai(9.32gr.)