25 cent 1895b, Jeugdig borstbeeld naar links. Omschrift WILHELMINA KONINGIN DER NEDERLANDEN, Kz. 25-CENTS en het jaartal binnen twee samengebonden eiketakken, kartelrand, muntmeestersteken staat schuin, Sch.850a, prachtig patina, fdc, uiterst zeldzaam in deze fantastische kwaliteit!!