(Leicester)reaal 1586, Vz: Naar rechts gewend geharnast en gelauwerd anoniem borstbeeld CONCORDIA.RES.PARVÆ.CRESCVNT.HOL mt rozet Kz: Pijlenbundel waaromheen, vanaf 01.00 uur kloksgewijs, de wapens van Gelderland, Vlaanderen, Holland, Zeeland, Utrecht en Friesland radiaal zijn geplaatst MO.ORDIN.PROVIN.FOEDER.BELGIÆ. jaartal, Delm.891, CNM.2.28.55, zeer fraai/prachtig