Kavel 163

Provinciaal - Hollandse Steden
Kavel 163
Leiden, Halve Gulden(afkondiging 10 juli 1574, koers 14 stuiver) 1574, Vz: Onder een kroon een klimmende leeuw met een geheven kromzwaard in de rechterklauw en een schild met het stadswapen in de linker PVGNO ster PRO ster PATRIA+ jaartal Kz: Binnen een lauwerkrans in vier regels: LVG / DVNVM / BATAVO / RVM, Delm.169, CNM.2.32.6, prachtig
Opbrengst: € 1400