Kavel 28

Historiepenningen op jaartal en varia
Kavel 28
z.j. (eind 17e Eeuw), Zweden, Portretpenning, Borstbeeld Carel X Gustaaf 1622-1660cn, Hedwig Eleonara van Denemarken(zijn vrouw), Borstbeeld Carel XI 1655-1697 eb Ulrika Eleonara van denemarken in 1680 met carel getrouwd. In hoog relief geslagen, verguld brons, 42.7mm., bijna prachtig
Opbrengst: € 250