Kavel 322

Koninkrijk Holland 1806-1810
Kavel 322
2½ Gulden 1808, borstbeeld van de Koning naar rechts, op de afsnede van de hals de naam van de graveur George F, omschrift LODEW.NAP.KON.VAN HOLL., Kz. gekroond wapenschild tussen 2½-Gn, onder het schild het jaartal en het muntmeestersteken bij, omschrift KONINGRIJK-HOLLAND, Kantschrift DE NAAM DES HEREN ZY GELOOFD*, Sch.136b(RR) zeer zeldzaam, schitterende patina, prachtig/fdc
Opbrengst: € 7000