1726, Gouda, Promotiepenning van de Latijnse School voor Vincent van Eyck 1708-1788, med. D.van Oyen. Gekroond stadswapen van Gouda gehouwen door 2 Leeuwen, op lint daarboven GOUDA/18-regelige tekst met de namen van de afgestudeerde, curatoren en rector gegraveerd, AR(verguld) 62.7mm., gew.66.18gr., prachtig