Kavel 42

Historiepenningen op jaartal en varia
Kavel 42
Kavel 42 (2)Kavel 42 (3)
1738,

Eeuwfeest van de Amsterdamse Schouwburg aan de Keizersgracht, med. M. Holtzhey, zittende personificatie van de schouwburg, op haar gordel leest men SCHOUB- bekranst door Apollo zittend op wolken. Op de grond boeken/Bijenkorf waaromheen 11 wapens van de stad en de 10 Regenten met hun namen, AR43.45gr., 49mm., v.L.p.123, 125, ruim zeer fraai

Opbrengst: € 160