1746, Vijftig Jarige Dienst van CORNELIS VAN DEN BRANDE, RAADSHEER IN DEN HOVE VAN VLAANDEREN EN ZEELAND TE MIDDELBURG, med. M.Holtzhey, Gekroond Familiewapen gehouden door Leeuw en Griffioen ieder met een standaard, waarop klauw van een griffioen, daaronder hoorn van overvloed met bloemen waarop lint met de spreuk NON EST MORTALE QUOP OPTO, het is niet sterfelijk wat ik wensche/binnen slangerond omslingerd door bloeijende olijven, 16-regelige tekst, AR.70mm., gew.106gr., vL.208, prachtig, uiterst zeldzaam, bijzonder ontwerp