Willem V K.H. Friso Prins van Oranje Nassau tot erfstadhouder van Holland en West Friesland verkozen, med.G.Masthoorn, Borstbeeld van de Prins naar rechts/7-regelige tekst in krans, in verguld zilveren rand met oog, AR.42x38mm., prachtig