1774, Oostenrijk, Dragmedaille gegeven aan de vlijtigste leerlingen van de Latijnse school, Borstbeeld Maria Theresia met sluier en diadeem/zittende Minerva onder boom met uil, leerboeken uitdelend aan een zestal leerlingen, brons verguld, 44.7mm., bijna prachtig