1778, Haarlem, Erepenning van Teylers Godgeleerdheid Genootschap, med. J.G.Holtzhey, staande Godsdienst wijzend op de bijbel met voor haar personificaties van de naakte waarheid en vrijheid, op achtergrond stadsgezicht/in cartouche ingegraveerd. GERRIT HESSELINK/A.L.M.PH.DOCT.Q V.D.M./TE BOLSWAARD/1786, rand links beschadigd, AR.73mm., gew.189.22gr., vL.522, prachtig