Kavel 68

Historiepenningen op jaartal en varia
Kavel 68
1787, Orangistisch Draagteken, Overijsselse duit 1766, met silhouet van de stadhouder, uitgezaagd en verguld. In het midden in ovaal PVL(monogram), links en rechts bazuin blazende engeltjes waaronder 2 trommels en 2 kanonnen, met onder silhouet lint met tekst GOT.S.H.H.V.D.R., aan bovenkant lint waarop P.VV.O/ idem maar in spiegelbeeld maar op het bovenste lint OSATG aan onderkant zichtbaar anker waartussen 17-66, diam. 23.3mm., bijna prachtig
Opbrengst: € 160