1848, 's Hertogenbosch, prijspenning behaalde door de schutterij st. Joris, st Joris te paard met lans de draak in de bek stekend, omgeven door een bloemenkrans. De voorstelling is los gezet/los gezette bloemenkrans, ingegraveerd tekst en eikekrans, AR(verguld)72mm., gew.41.26gr., zonder oog, bijna prachtig