Nederland Weerbaarheidsbond, Scherpschutterswedstrijd 's Gravenhage. Gaande leeuw met zwaard/6-regelige tekst, AE41.6mm., Zwiers 116; Internationale Honden tentoonstelling 's Gravenhage, AE(ovaal)50x40mm.; Eenzijdig plaatje van een ooievaar, waaronder Politie 's Gravenhage, prachtig