Bezoek van Wilhelmina en Emma aan Middelburg, vz. borstbeeld Wilhelmina met lang haar/cartouche met leeuwen met in het midden gegraveerde inscriptie Middelburg/21-25Augustus/1894, AR66mm., gew.115.65gr., rand licht beschadigd, en kras in het veld, zeer fraai, bijgevoegd 1898, Inhuldigingspenning, med. B.van Hoven, AE60mm., KB.355, prachtig