Kavel 11

Historiepenningen
Kavel 11
Kavel 11 (2)
Z.J., (1e helft 17e eeuw), op de deksel van een later zilveren doosje, voorstelling van Abraham die zijn zoon Isaac gaat doden maar hij wordt weerhouden door een aanvliegende engel, het geheel in landschap met links een knecht met ezel en links voor Isaac een rokend vat met daarboven tussen de bomen een bok. In het verschiet huizen, boven aan de rand wolken waaruit hemellicht, ingestempeld met gekroond wapenschild, De voorstelling, 67mm., ruim zeer fraai, geplaatst op 19e eeuwse doos
Opbrengst: € 500