Kavel 12

Historiepenningen
Kavel 12
Z.J., (17e eeuw), JACHTSCENE, in landschap met rivier, jager, valkenier, hengelaar en 2 honden, met watermolen en huizen in het verschiet. Plaquette, AE(gegoten), 90mm, met op rand 3 kleine gaatjes, Frederiks Dutch Silver I, pagina 162, 67(dit exemplaar), zeer fraai