1788, Stadhouder Willem V, Bb. Willem V naar links met voor hem een staande putto met vlag wapperend en achter hem leeuw onder Oranjeboom, langs beide kanten een klein plantje(37x37mm.), het geheel op een groene ondergrond onder bol glaasje, in latoen koperen lijstje, 77mm., prachtig