40 (XL) stuiver 1578, Vz: In drie instempelingen onder elkaar achtereenvolgens: het meesterteken, het gekroonde stadswapen zonder schildhouders en het jaartal met de waardeaanduiding eronder Kz: Blanco, Delm.198, CNM.2.02.19, groot muntplaatje 41½x40mm, mooi patina, met mmt soldeervaasje, ruim zeer fraai