Z.J., (eind eerste helft 18e eeuw), TRICTRAC, houten schijf, vz. Bb. Lodewijk XV/Bb. Wilhelm Carel Hendrik Friso(stadhouder Willem IV), hout 52mm., dikte 12mm., ruim zeer fraai/prachtig