Duit 1714, Vz: In vier regels: mt burcht tussen twee zesstralige sterren / ZEE / LAN / DIA / jaartal Kz: Een ten halven lijve uit de baren naar boven komende leeuw LUCTOR.ET.EMERGO. rozet, Verk.95.8, CNM.2.49.109, bijna zeer fraai