VLAANDEREN, Graafschap, Maria van Bourgondiƫ 1457-1482, AR dubbel vuurijzer, 1475,
Brugge. Droit : Vuurijzer tussen twee tegenover elkaar zittende leeuwen. Spoorwieltje in afsnede. Revers : Bourgondisch wapenschild op een gebloemd kruis. Ref.: G.H., 34-3; D.d.P., 13, 65; Levinson, II-20b., zeer fraai