Penningen en Onderscheidingen - Historiepenningen op jaartal
1770, Geboorte Prinses Louise in 1770, Vz. Bb. Willem IV, kz. zittende Maagd in tuin ontvangt kind van engel neerdalend op wolk, Nederlandse leeuw kijkt toe, med. G. van Moelingen, vL.441, prachtig