EREMEDAILLE 1892, Verbonden aan de Oranje Nassau, gekroonde ronde medaille, kz. Maltezer kruis met Leeuw, Je maintiendrai, kz. gekroonde W, God zij met ons met lint met 5 banen, prachtig