Koninkrijk Der Nederlanden - 1/2 cent t/m 50 gulden
½ Gulden 1846, met kantschrift GOD*ZY*MET*ONS*, Sch.529a(RRR) uiterst zeldzaam!!, slechts enkele proefstukken geslagen, lichte randbeschadiging overigens prachtig, zelden aangeboden!!