Koninkrijk Der Nederlanden - 1/2 cent t/m 50 gulden
½ Gulden 1850, Sch.622(RRR) uiterst zeldzaam!!, slechts enkele proefstukken geslagen, mooie originele kleur en patina, fdc, zelden aangeboden in deze mooie kwaliteit!!