Kavel 409

Koninkrijk Der Nederlanden - 1/2 cent t/m 50 gulden
Kavel 409
½ Gulden 1850, Sch.622(RRR) uiterst zeldzaam!!, slechts enkele proefstukken geslagen, mooie originele kleur en patina, fdc, zelden aangeboden in deze mooie kwaliteit!!
Start: € 5000
Opbrengst: € 7500