Maximianus 286-305AD, Antoninianus Ticinum 286AD, staande Hercules, Maximinus I als Caesar 305-310AD, Follis, Ticinum 305-306AD, staande Moneta; idem Alexandrië 308AD, Mars met trofee, ruim zeer fraai/prachtig