Leeuwendaalder 1687, Vz: Geharnaste ridder met een sjerp om, kijkend over de linkerschouder, staande achter het Hollands wapen dat hij aan een lint in de rechterhand voor zich staande houdt MO.ARG.CIVI.IMP - BEL.DAVENTR Kz: Klimmende leeuw CONFIDENS.DNO.NON.MOVETVR door mmt zittende hond wel of niet gesplist verkort jaartal, Delm.859, CNM.2.12.21, bijna zeer fraai