Kavel 650

Provinciaal - Zuidelijke Nederlanden
Kavel 650
Maastricht, Philips IV (1621-1665), Schelling van 6 stuiver 1628, Vz: Klimmende leeuw met een geheven zwaard in de rechterklauw en het gedeelde oud-Oostenrijks-Bourgondisch wapen in de linker mt ster PHIL.IIII.D.G.HISP.ET.INDIAR.REX. Kz: Gekroond wapen van de koning, geplaatst op een kruis van knoestige stokken; gesplitst jaartal ter weerszijden .AR - CHID.AVS - DVX.BVRG.BR Zc., vGH.333-2, CNM.2.07.67, zeer fraai
Start: € 75
Opbrengst: € 140