Halve duit 1757 in zilver, Gelderland, Gekroond wapen van de Provincie gelderland IN DEO-SP.NOS, kz. in drie regels: vijfbladige bloem kraanvogel vijfbladige bloem/VOC logo/Jaartal, mmt. kraanvogel, CNO.11.11, zeer fraai/prachtig