Collecties, stockboeken en mappen Nederland en Overzee - Overzee
CURACAO/NEDERLANDSE ANTILLEN/ARUBA 1889-1995, (on)gebruikte/postfrisse collectie met iets Curacao, Nederlandse Antillen compleet postfris incl. Juliana En Face etc., en Aruba compleet, in Davo album