Kavel 1604

Wereld collecties, stocks, restanten en losse kavels - Belgie
Kavel 1604
BELGIE 1849-2003, prachtige ongebruikte/postfrisse complete collectie met alle betere zegels en series zoals 1/3, 5/16, 17/21, 30/37, 38/41, 46/52, 108/122, 142/149, Rode Kruis 1918, Staalhelmserie compleet postfris, Orval etc., alle blokken waarbij doubletten, luchtpost, dienst, strafport, bezettingszegels, kopstaande zegels met en zonder tussenpaneel, alle reclamezegels of PUBS, typografisch voorafgestempelde zegels, zeer veel spoorwegzegels incl. 48/57(met certificaat), dagbladzegels, telegraafzegels, telegraafkwijtingszegels, telefoonzegels, tabellen per uitgaven etc., bijna alles compleet incl. alle dure nummers waarbij veel postfris ook bij het ouder materiaal, alles in overwegend zeer nette kwaliteit, een fantastische collectie welke in tientallen jaren bij elkaar verzameld is door de inzender, op diens verzoek is de collectie geheel intact gelaten, zelden in deze omvang aangeboden, opgezet in 7 albums, zie fotopagina
Start: € 10000
Opbrengst: € 17000