Wereld collecties, stocks, restanten en losse kavels - Belgie
BELGIE 1849-2002, een prachtige (on)gebruikte/postfrisse verzameling zonder de top, waarbij wel een uitgebreid deel trein, port, luchtpost etc., een echte aanrader met een hoge cat.waarde, in 5 luxe Davo albums