Wereld collecties, stocks, restanten en losse kavels - Duitsland
BERLIJN 1948-1990, complete gebruikte collectie waarbij de betere series gekeurd, tevens alle blokken vanaf blok 1(deze is postfris), hoge cat.waarde, in Davo album